Přístrojové ošetření

nezbytný doplněk kosmetického salonu 21.století

Kosmetické přístrojové ošetření

 

V salonu M se sice zastavil čas….ale je to zdání, které klame na první pohled. Ano, interier je laděn v duchu elegantních salonů první republiky, ale vybavení zastaralé rozhodně neočekávejte.

Použití profesionálních kosmetických přístrojů je v současné době nezbytným krokem k ještě efektivnějšímu a účinnějšímu nastavení péče o Vaši pleť tak, aby se profesionální produkty péče o pleť s přístroji co nejlépe doplňovaly.

Neustálé vzdělávání se v oboru a rozšiřování nabídky pleťových ošetření i v rámci využití moderních přístrojů (mne jednak velmi baví), a jednak je nezbytné, neboť prostředí, ve kterém žijeme se neustále proměňuje.

Díky tomu je naše pleť je vystavena jiným podnětům, na které musí reagovat, a stejně tak péče salonní i domácí vyžaduje odlišný přístup než před lety.

Proto i nabídku a zařazování přístrojů v rámci ošetření hodlám rozšiřovat či inovovat tak, aby měla pro Vás co největší využití a smysl.

V úvodní konzultaci probereme Vaše přání a požadavky,  společně pak zvolíme nejlepší možné ošetření pro typ Vaší pleti, případně stanovíme cíle

Je mým velkým potěšením být součástí Vaší relaxace, naplňuje mne udělat vše co je v mých silách pro Vaši spokojenost, abyste odcházely ke svým domovům se zářivým úsměvem a hlavně prozářenou pletí…

 

 

   

  Možnosti přístrojového ošetření

  RADIOFREKVENCE

  Více informací

  KARBOXYTERAPIE

  Více informací

  MIKROJEHLIČKOVÁNÍ

  Více informací

  Každá žena si zaslouží být hýčkána

  V kontaktu s přírodou

  Veškeré produkty, které používám jsou pravé, certifikované, čistě přírodní látky.

  To nejlepší pro vás

  Stylové prostředí. Kvalita a zkušenost. Úroveň a laskavost. K Vám, k sobě, přírodě

  Holistický přístup

  Veškerá ošetření přinášejí jednoznačný efekt tělu, mysli, i duši.