Masáže

Péče o tělo jako součást zdravého životního stylu.

Masáže pro zdraví a krásu

Rozmazlující péče o ženy

Milé dámy, cítíte, že máte vybité baterky a jedete na doraz?

Více informací

Ajurvédská masáž hlavy a šíje

Tato mimořádně relaxační antistresová procedura …

Více informací

Intenzivní tlaková masáž

Tato masáž není relaxační, zato velmi účinná, pokud je potřeba uvolnit hodně …

Více informací

Lymfatická masáž

Lymfatická drenáž je velmi jemná masážní technika …

Více informací

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting je účinná, velmi šetrná metoda, kterou lze bez pomocí invazivních …

Více informací

Aromaterapeutická masáž

Harmonizace člověka na fyzické i psychické úrovni prostřednictvím pravých …

Více informací

Luxusní masáže

Andělský rituál

Nechte se hýčkat touto lázeňskou rozmazlující procedurou. V úvodu společně vybereme ten nejlepší vonný olej pro Vás, poté budou Vaše záda a nohy zezadu ošetřeny jemným cukrovým peelingem, který odstraní odumřelé buňky a pokožku krásně vyhladí. Omývání nahřátými ručníky a následná harmonizující masáž teplým olejem umocní Vaši relaxaci. Závěrečná masáž obličeje křišťály a růženíny, zatímco jste v zábalu prohříváni lávovými kameny, završí dokonalý požitek. Domů budete odcházet uvolněni, provoněni, hluboce zregenerováni. K povznášejícímu pocitu lehkosti budou chybět pouze křídla….

90min …1700 Kč

Královský rituál

Patří k perlám salonu M. Hluboce uvolňuje, odstraňuje napětí svalů i mysli, rozproudí energii. Vaše královská relaxace je zahájena výběrem luxusního oleje značky Pure fiji, jejíž exotické vůně Vás rychle přenesou do tropického ráje. Následuje prokrvení kůže peelingovými rukavicemi, poté se necháte unášet rytmickou havajskou masáží lomi lomi. Teplý vonný olej, horké lávové kameny, harmonická hudba, dlouhé masážní tahy, to vše Vám dopřeje pocit hodný panovníka.

90 min…1700 Kč

O masáži obecně

Co je to vlastně masáž?
 • Masáž jako cílený dotyk člověka člověkem je stará jak lidstvo samo. Liší se podle kontinentu, učení a náboženství různých národů, používaných metod a specifických terapií. Vždy má však jeden jediný význam: pomoci druhému. 
 • Proto ať použijeme jakoukoli masážní techniku, už samotný kontakt našich dlaní má velkou sílu, neboť nepůsobíme jen na kůži a svaly pod ní, nýbrž i na mysl a ducha člověka. Přes relaxaci fyzického těla dochází k uvolnění duševnímu, díky prokrvení tkání dochází k vyplavování jak toxických látek, tak i negativních pocitů, myšlenek.

Proč je prospěšné zajít na masáž?
 • Každý z nás se potřebuje občas uvolnit, vypnout , zapomenout na pracovní či rodinné povinnosti, starosti . Masáž je řeč doteku. Řeč každému srozumitelná, kterou můžeme použít k utišení bolestí, zmírnění napětí, uklidnění.
 • Pro mnohé z nás je pocit ztuhlých kloubů, bolest ve svalech, zádech, běžným pocitem, zvykli jsme si na něj. Často si teprve až po masáži uvědomíme, že naše svaly byly namožené, bolestivě napjaté a že překonávání nepříjemných pocitů s tím spojených nás stojí spoustu energie. Masáž může pro nás představovat cestu k sebepoznání, protože nám dopřeje pocit relaxace a pozitivního naladění, naše tělo záhy zjistí, jaký je to požitek volně dýchat, bez napětí stát,  lehce se pohybovat.
 • Pravidelná aplikace masáže celkově utužuje organismus a stimuluje jeho imunitní systém, je doporučována jednou za 2 – 4 týdny.

  Před masáží je ideální nejíst cca 2hodiny. Celkovou masáž si naplánujte nejlépe tak, aby jste po ní mohli už jen relaxovat a vychutnávat si pocity nejen uvolněného těla ale i vnitřního zklidnění …

 

Co se v těle odehrává při masáži??
 • Masáž slouží k uvolnění těla i mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti, přináší zklidnění , harmonizuje celé tělo. Je ideálním doplňkem všech typů cvičení a sportů, pomáhá udržovat dlouhodobou tělesnou kondici. Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach , ostatních tkání a orgánových systémů. Pomáhá vyrovnávat následky způsobené jednostrannou činností, přetěžováním a nesprávným držením těla, čímž se výrazně podílí na prevenci bolesti zad a kloubů.
 • Mechanicky odstraňuje zrohovatělé buňky pokožky, tím uvolňuje potní a mazové žlázy a tak podporuje regulační a ochranné pochody zajišťující odolnost povrchu těla proti vnějším vlivům. Díky uvolnění pórů pokožky následuje rychlejší odbourávání toxických látek jako kyseliny mléčné, močoviny a jiných odpadních látek, preventivně působí proti předčasnému stárnutí pokožky a ukládání tuku v podkoží.
 • Přispívá ke správné funkci srdečního a plicního aparátu, podporuje krevní oběh. Zvýšeným prokrvením se zlepšuje energetická bilance svalových buněk, dochází k rychlejšímu zotavení svalů po zátěží, lepší se svalová výkonnost. Zlepšení krevního oběhu má vliv na celý organismus, mozkem počínaje a ledvinami konče. Nervová zakončení a čidla v kůži, podkoží, svalech a šlachách přenášejí po mechanickém podráždění impulsy reflexním obloukem do vnitřních orgánů v daném segmentu. Tak se dají reflexní cestou ovlivnit porušené funkce těchto orgánů. Vzruchy přenesené nervovými drahami do mozku mají vliv nejen na jeho řídící a regulační činnost, ale i na psychiku, čímž se dá vysvětlit zklidňující nebo naopak dráždivý, stimulující účinek masáže.
60 či 90minut??
 • 60ti minutová masáž nejčastěji zahrnuje (dle velikosti těla) masáž nohou zezadu, zad a šíje.,
 • 90ti minutová obsahuje i masáž nohou zepředu,(příp. břicha a hrudi), rukou, šíje, vlasové části hlavy, po dohodě odlíčení a lehká masáž  obličeje, aplikaci séra
 • 120 min spolehlivě dostačuje pro případ kombinace výše uvedeného s částečným pleťovým ošetřením (např.depilace, úprava obočí) či liftingovou masáží obličeje 
 • Čas masáže vždy zahrnuje i přípravu klienta
Kdy je masáž nevhodná?

Při první návštěvě se vždy musím ptát na Vaše  zdravotní omezení, abychom předešli případným potížím.

Předpokládám, že každý si zodpovědně hlídá své zdraví a nehodlá se vědomě poškozovat návštěvou masérského studia, pokud má např. počínající virózu. Jestliže už tělo jeví příznaky nemoci, prosím, raději se přeobjednejte. 

 • při výskytu horečnatých, infekčních, nebo bakteriálních onemocnění
 • při nádorových onemocněních
 • vysoký, či kolísavý krevní tlak nezaléčený
 • diabetes 
 • epilepsie
 • opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek, akutní psychózy 
 • záněty podkoží, plísňová a bakteriální kožní onemocnění
 • stav bezprostředně po jídle
 • první trimestr těhotenství
Co mám dělat v den masáže?
 • Před domluveným termínem masáže vyjeďte s dostatečným předstihem. Přestože je Fryšták malé město, je často obtížné v jeho  centru zaparkovat.
 • Auto prosím odstavte blízko náměstí či školy, ulice Komenského je poměrně úzká a díky výstavbě je  často zaplněna auty stojícími v obou směrech. Vjet do dvora domu není možné – děkuji.
 • Stačí, když se dostavíte  s předstihem 5min, prosím zazvoňte, vstupte dovnitř, sejděte po schodech dolů a posaďte se v čekárně. Snažím se pracovat tak, abyste nečekali. Jestliže mám malý časový skluz, prosím o toleranci. Zároveň Vás ubezpečuji, že Vás nijak časově neošidím. Pokud přijedete později,  nemohu Vám vždy s ohledem na klienty následující po Vás masáž prodloužit.
 • Během dne pijte více tekutin – alespoň 2-3 litry za den.
 • Najezte se nejpozději 2 hodiny před masáží.

Vstupte
do světa klidu, vůní a relaxace

Vycházím vždy z Vašich individuálních potíží a přání a kombinuji osvědčené  techniky tak, aby pro Vás měly co největší efekt.

 Když chcete jen relaxovat a spát, nebudu vám tlakovými technikami uvolňovat svaly, naopak pokud požadujete intenzivnější masáž, je třeba si předem vyjasnit vaše požadavky a mé možnosti.

NEPOSKYTUJI SLUŽBY EROTICKÉHO CHARAKTERU, TANTRICKÉ MASÁŽE APOD.

V kontaktu s přírodou

Veškeré produkty, které používám jsou pravé, certifikované, čistě přírodní látky.

To nejlepší pro vás

Stylové prostředí. Kvalita a zkušenost. Úroveň a laskavost. K Vám, k sobě, přírodě

Holistický přístup

Veškerá ošetření přinášejí jednoznačný efekt tělu, mysli, i duši.