Pleťové terapie firmy Yasminka

"Vstupte do světa pohádek tisíce a jedné noci a objevte tajemstvím opředenou orientální péči o pleť. Zavřete oči a nechte se unášet vůněmi orientu!" Kosmetika Bio relax-Yasminka je vyrobena na základě tisíciletých tradičních orientálních receptur. Všechny produkty jsou tvořeny z přírodních výtažků, bylinek a extraktů pouze z oblasti severní Afriky a to buď z ekologického zemědělství nebo z volné „divoké“ přírody.

Kosmetika Yasminka je vyrobena ze 100% přírodních surovin.jasminka
Produkty jsou vyráběny tradičním malovýrobním ručním způsobem, který zajišťuje neuvěřitelnou energii a sílu účinnosti všech éterických olejů, silic a výtažků v produktech.Laboratoř, kde jsou všechny tyto výrobky tvořeny, patří mezi nejlepší výrobce přírodní kosmetiky v celé severní Africe.

Orientální bio kosmetika obsahuje extrakty z řady léčivých rostlin mezi něž patří mimojiné: jasmín, rozmarýn, neroli-pomerančový květ (z oblasti Kartága), tymián, růže galská i damašská, datle, berberský fík, vanilka, eukalyptus, výtažky z mořských řas a řada jiných.

Léčivé rostliny byly, jsou a budou stále platným pomocníkem nejen v lékařství, ale i při výrobě kosmetiky. Je to i pro to, že jsou součástí přírody a tedy lidskému organismu podstatně bližší než řada syntetických látek. Veškeré ingredience produktů se dostávají do oběhového systému do 3 hodin.

Kosmetika Yasminka – balzám pro Vaši pleť, tělo i duši

Kosmetika je výhradně bez parafínových olejů. Není testována na zvířatech. Neobsahují syntetická barviva, umělé parfemace a suroviny GMO. Mýdla se zmýdelňují výhradně palmovým a olivovým olejem. Výrobní firma je kontrolována ceritifikační laboratoří Ecocert

INDIKACE a základní znaky produktů KOSMETIKY BIO RELAX:

 1. Podpůrný prostředek při léčbě lupénky
 2. Podpůrný prostředek při léčbě atopického ekzému
 3. Arganový olej=olej krásy, argan terapie napomáhá při léčbě juvenilního revma aj.
 4. Thallassotherapie- při léčbě dny, revmatismu, artrózy
 5. Aromaterapeutické koupele- nejstarší metoda léčení- duše i těla, v nabídce jsou aromaterapeutické soli s arganovým olejem (jediné na trhu v čr). Koupele působí
  komplexně na celé zdraví člověka.
 6. Výrazně redukuje kuperózní pleť, problematiku akné a dermatitid čistě přírodní cestou (léčivé jíly, horniny aj.), optimální řešení hlubokého čištění pleti
  na přírodní bázi
 7. Napomáhá při prevenci i léčbě celulitidy, dochází k výraznému zpevnění pokožky
 8. Redukuje první známky vrásek i stávající vrásky pleti (lifting), bělení pigmentových skvrn pomocí  Barouk a horniny Ghassoul
 9. Orientální epilace


Ošetření Yasminkou:

Jasmínový sen
Jasmín má uklidňující a antidepresivní účinek, pomáhá při léčbě kožních onemocnění, dodává optimismus a stimuluje. Pleť zklidní, desinfikuje, vyhlazuje, hydratuje, vrací zářivost a svěžest, redukuje povadlou pokožku, zvláčňuje a regeneruje. Vůně éterického oleje jasmínu vyvolá v ženách pocit ženskosti a zdravého sebevědomí a činí je žádoucími - tzv. "probouzí ženu v ženě"!


Vanilkové pohlazení
Konejšivá a pečující vanilka Vás zahalí do teplé a okouzlující vůně. Pokožku čistí, osvěžuje, vyživuje, regeneruje, uklidňuje a bojuje proti únavě, povzbuzuje mozkovou činnost, navrací pleti zdravý vzhled a jas, pleť je opět zářivá, vyhlazená. Velice účinná je při nervozitě, úzkosti a bolesti hlavy. Tato procedura zahalí Vaši duši do tepla a zanechá na pleti příjemnou vůni.


Rubínové znovuzrození s růží damašskou
Růže damašská působí antidepresivně, protivirově, antibakteriálně, obsahuje vitamíny C, B, E, K, vyrovnává PH, hydratuje, zpevňuje, omezuje vznik vrásek. Pleť vyživí a vyhladí, doporučuje se pro pleť (+35) jako prevence vzniku vrásek a k redukci stávajících, hlavním efektem je vyhlazení očního okolí. Po ošetření získá pleť ztracenou zářivost, zhydratuje se a viditelně zvláční.


Barouk
Unikátní orientální ošetření dubajských princezen. Ošetření speciálním přírodním kamenem (Barouk) na bázi kaolínu, smíchaného se 100 % květinovou vodou. Po ošetření bude pokožka o poznání zářivější, vyrovnaná a porcelánová. Před ošetřením se provede masáž obličeje.
 
Výrobky firmy Bio Relax - Yasminka najdete na www.yasminka.cz. V případě Vašeho zájmu, je lze objednat přímo v salónu i pro Vaši domácí péči

Vyzkoušejte netradiční vůni jasmínu, pomerančového květu z oblasti Kartága, eukalyptu, berberského fíku, rozmarýnu, datlí, mandlí, tymiánu, ambrosie, orientálních bylin, vanilky, růže damašské, levandule a dalších.
Nechejte svou pleť a tělo hýčkat luxusními oleji kosmetiky BIO RELAX, jenž pochází z Tunisu a Maroka.
Přírodní kosmetika Bio Relax nabízí ideální péči nejen o pleť, ale i tělo a duši.

Info o produktech Yasminka

Pleťová terapie Yasminka

Základní pleťová terapie............................... cca 60 min.........650,- Kč
Luxusní pleťová terapie.................................cca 90 min.........1000,- Kč
Terapie bylinnými pudry................................cca 90 min......... 1000,- Kč