Pleťové terapie firmy Yasminka

Logo-2

"Vstupte do světa pohádek tisíce a jedné noci a objevte tajemstvím opředenou orientální péči o pleť. Zavřete oči a nechte se unášet vůněmi orientu!" Kosmetika Bio relax-Yasminka je vyrobena na základě tisíciletých tradičních orientálních receptur. Všechny produkty jsou tvořeny z přírodních výtažků, bylinek a extraktů pouze z oblasti severní Afriky a to buď z ekologického zemědělství nebo z volné „divoké“ přírody.

KINEZIOTAPING

tejpKineziotapy, či již počeštěně „tejpy“ (lepící bavlněné pružné pásky odpovídající pružností lidské kůži) se v poslední době masivně používají na odbourávání bolesti ve všech oblastech sportu, rehabilitace a regenerace.

Aroma masáž svíčkou Harmony

Požitek snyslů díky krásným vůním a hřejivé hedvábnosti luxusních přirodních francouzských svíček, hypoalergenní receptura. Výbět z vůní lotos, levandule, karamel, jasmin

60min...600,- Kč

Manuální lifting obličeje

Manuální lifting je nová revoluční metoda, kterou lze bez pomocí

skalpelu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření dochází

k podstatnému vyhlazení vrásek, zregeneruje a napne se pleť, obličej

se doslova rozzáří novou vitalitou.

 

Cena....60 min.... 650,-Kč

Procedura „Očistný balzám“ aneb dračí síla čínských kamenů
Lávové kameny30 min vyhřátí v infrasauně zahájí vylučování škodlivin z těla, předehřeje a uvolní svalstvo. Následná masáž zad a nohou zezadu lávovými kameny a teplým olejem např. s esencí ylang-ylang napomůže tělu v očistném procesu a zároveň Vám dodá vydatnou porci energie a síly do dalších dnů. 

 

90 min………….....1000,- Kč