Obecná doporučení pro klienty


                    „Ukážu Ti cestu ke zdraví, ale jen Ty sám po ní půjdeš“ Před objednáním na masáž:
• Vyhraďte si čas sami pro sebe. 
• Naplánujte si den tak, abyste nebyli zbytečně ve stresu. 
• Den před masáží - pijte dostatek tekutin (vhodné jsou např. neperlivá voda, ředěné přírodní šťávy, neslazené ovocné a bylinné čaje, alespoň půl litru navíc než pijete běžně)


V den masáže - podrobné pokyny

• Před domluveným termínem masáže vyjeďte s dostatečným předstihem.

Auto prosím odstavte blízko náměstí či školy, ulice Komenského je často zaplněna auty stojícími v obou směrech, tak ať nemáte stres při hledání parkovacího místa. Vjet do dvora domu není možné - děkuji:-).

Stačí, když se dostavíte  s předstihem 5min, prosím zazvoňte, vstupte dovnitř, sejděte po schodech dolů a posaďte se v čekárně. Snažím se pracovat tak, abyste nečekali. Jestliže mám malý časový skluz, prosím o toleranci. Zároveň Vás ubezpečuji, že se vynasnažím Vám čas vynahradit :-). Pokud přijedete později,  nemohu Vám s ohledem na klienty následující po Vás masáž prodloužit.

• Během dne pijte více tekutin - alespoň 2-3 litry za den.
• Najezte se nejpozději 2 hodiny před masáží


Při masáži:

• Užívejte si čas, který máte vyhrazený sami pro sebe a pečuje o Vás někdo jiný

• Snažte se zapomenout na všechny starosti a myslete pouze na svůj pravidelný dech.

• Pokud chcete, spěte...pokud chcete -mluvte...respektuji Vaše naladění. Je to Váš čas odpočinku.

Když Vám bude cokoli nepříjemné, nebojte se mi to sdělit, každý máme jiné vnímání, budu respektovat to Vaše a zařídím se dle toho...

 

.Po masáži:

• Pijte dostatek tekutin.
• Do 48 hod. po masáži se můžete cítit unaveni , mohou se objevit krátkodobé bolesti hlavy, mírně zvýšená teplota, nevolnost, tmavěji zabarvená moč či průjem.Jedná se o přirozenou reakci organismu, neboť byly nastartovány detoxikační procesy, jakýsi generální úklid v těle, nejsou to nežádoucí účinky nebo chyby v provedení masáže. Nejpozději po uplynutí této doby, byste se již měli cítit dobře.
• Není vhodné vykonávat těžší fyzickou aktivitu. 
• Po masáži, pokud je to možné, se neumývejte. Je-li to nutné, tak bez mýdla. Nanesené kvalitní bio oleje působí ještě několik hodin, je škoda ošidit se o tento dlouhodobý účinek.
• Nekuřte, nepijte alkohol (alespoň několik hodin po masáži) – masáží se podpoří lymfatický, krevní systém a detoxikace organismu, proto škodlivé látky z cigaret a alkoholu snadněji pronikají do organismu. 
• Pozorujte všechny změny ve svém těle, abyste mi je při příští návštěvě mohli sdělit.

 

Upozornění pro klienty s dárkovými poukazy:

Poukaz je platný 6 měsíců od data vystavení. Pokud se Vám z různých důvodů nepodaří se dostavit v daném čase, jistě se domluvíme, toleruji 12 měsíců.

Poukaz není možno směnit zpět za peníze, pokud se jedná o nevhodný dárek, zkuste jím obdarovat své nejbližší, případně je možnost vyměnit jej v salonu za zboží ve stejné hodnotě.

Poukaz propadá bez nároku na náhradu jedině tehdy, nedostaví-li se klient na objednanou masáž bez předchozí omluvy a to bez ohledu na hodnotu poukazu.

 

 Několik interních pravidel salonu M

Vážení klienti, provozuji tuto službu s úctou a láskou k Vám, přesto Vás prosím o pochopení, vstřícnost a  respektování těchto několika pravidel.

-Jestliže přijdete na objednanou masáž pozdě, nemohu Vám vždy vyhovět a dodržet domluvený čas masáže. Jednak s ohledem na klienty jdoucí po Vás, jednak i  proto, že mám pracovní den rozplánovaný mnohdy na minuty a i já potřebuji přestávku. Váš pozdní příchod a kratší masáž neznamená úměrně nižší cenu.

- Jestliže se nemůžete dostavit v domluvený čas, oznamte mi to prosím (ideálně sms) pokud možno co nejdříve, minimálně 24h předem,  ať mohu uvolněný termín nabídnout jiným klientům.

- Jestliže se stane, že se na objednanou masáž nedostavíte bez předchozí omluvy, snažím se  chápat  a tolerovat, mohou nastat nečekané okolnosti. Pokud se toto stane opakovaně, budu požadovat náhradu ušlého času s tím, že nespolehliví klienti nebudou již napříště objednáváni.

Všechna tato nemilá opatření postupně dozrávala, po 6 letech praxe a mnoha nepříjemných zkušenostech.

Vážím si Vašeho času a o totéž prosím i Vás. 

Děkuje Markéta Č

 

 

 

 

 

Pokud se necítíte dobře, máte jakékoliv pochybnosti o svém stavu po masáži, můžete se na mě obrátit na tel. 608833513